Profesionální péče o vaše zásilky na moři, na silnici i ve vzduchu

Námořní
doprava

Zajišťujeme dopravu celokontejnerových i kusových zásilek námořní cestou rychle a bezpečně třeba i hluboko z vnitrozemí, z ČR. A to po celém světě včetně splnění nezbytných celních formalit.

námořní doprava Queenford s.r.o. Jablonec nad Nisou

doprava - skladování - logistika

Přeprava po moři
až na druhý konec světa

Námořní doprava neztrácí na svém lesku. To proto, že celokontejnerové doprava na moři je nadále skvělým způsobem, jak přepravit materiály a zboží na velkou vzdálenost. Zvláště tak specifické produkty, jako jsou automobily. Součástí sítě WWPC, světové sítě nákladních dopravců. Postaráme se o celý průběh přepravy včetně vyzvedávání a doručování, i když se odesílatel či příjemce nachází ve vnitrozemí. To všechno díky naší spolehlivé logistice.

Typy námořních kontejnerů "ISO"

Představujeme Vám základní typy používaných námořních kontejnerů a jejich rozměry.

U námořních kusových zásilek nabízíme:

U celokontejnerových zásilek nabízíme:

Člen mezinárodní
sítě WWPC

Doručení zásilek
až do vnitrozemí

Vyřízení specifických
celních formalit

Informační servis
o průběhu přepravy

queenford logo Queenford s.r.o. Jablonec nad Nisou

Námořní kusové zásilky odbavujeme každý pátek z Prahy, odkud míří do 450 destinací na celém světě přes přístavy Hamburg, Bremenhaven a Antverpy. Posílání zásilek tímto způsobem doporučujeme zvláště pro ty zásilky, u nichž je prioritou ekonomická a bezpečná přeprava, nikoli rychlost jako u letecké nákladní dopravy. V případě potřeby můžete u společnosti QUEENFORD poptat i pronájem skladovacích prostor.

doprava - skladování - logistika

Neváhejte nás kontaktovat

Kontaktujte nás! Každou zakázku řešíme individuálně, na míru Vašim potřebám. Zavolejte nám nebo navštivte přímo některou z našich tří poboček.

Registrovaní uživatelé