Profesionální péče o vaše zásilky na moři, na silnici i ve vzduchu

Letecká
nákladní doprava

Letecká přeprava je tou pravou volbou pro Vaše exkluzivní zboží. Tímto transportem ušetříte hodně starostí díky mimořádně komplexním službám.

letecká doprava Queenford s.r.o. Jablonec nad Nisou

doprava - skladování - logistika

Přeprava zboží
vzduchem

Ve spolupráci s našimi partnery v zahraničí jsme schopni zajistit přepravy všech druhů leteckých zásilek od obálek po stroje a technologické celky. Převážíme také různé druhy kontejnerů. QUEENFORD má kancelář přímo na letišti v Praze – Ruzyni pro efektivnější logistiku a lepší přehled nad zásilkami a zavazadly. Takto můžeme lépe spolupracovat s jednotlivci i firmami z oblasti automobilového průmyslu a zajistit produktivní mezinárodní rozvoz.

Typy leteckých kontejnerů "ULD"

Pro Vaši informaci a lepší orientaci Vám představujeme základní typy leteckých nákladních kontejnerů „ULD“.

Kancelář přímo na
ruzyňském letišti

Přeprava i velkých
strojů

Svozy i rozvozy
v ČR i zahraničí

Vyřízení
celních formalit

queenford logo Queenford s.r.o. Jablonec nad Nisou

Letecká přeprava umožňuje nejen včasný dovoz i hodně urgentních zásilek, ale také možnost uchovat zboží v nadstandardních přepravovaných podmínkách po celou dobu cesty. Typ letounu může být zvolen mimo jiné i s ohledem na povahu Vašeho zboží a jeho rozměry.

K samotné přepravě u QUEENFORD patří i zajišťování svozů a rozvozů po ČR i v zahraničí díky naší nabídce silniční nákladní dopravy. Dále řešíme celní formality, přebalujeme a označujeme zboží, neutralizujeme doklady apod. V případě potřeby můžete poptat i pronájem skladovacích prostor.

doprava - skladování - logistika

Neváhejte nás kontaktovat

Kontaktujte nás! Každou zakázku řešíme individuálně, na míru Vašim potřebám. Zavolejte nám nebo navštivte přímo některou z našich tří poboček.

Registrovaní uživatelé